Min side person Søk search

Programmet dag for dag på TVNorge og Eurosport

De olympiske vinterleker i PyeongChang 2018 blir vist på TVNorge og Eurosport med RiksTV. Her finner du tidspunkt for samtlige øvelser.

Merk deg at alle klokkeslett er norsk tid. Alle medaljeøvelser vil vises på TVNorge. Med RiksPakken har du tilgang til alle kanalene. 

Les mer om: Vinterlekene PyeongChang 2018

Torsdag 22. februar

TVNorge

05:30 – Direkte: Slalåm, menn 2. omgang 
07:00 – Direkte: Kombinasjonsslalåm, kvinner 
08:25 – Direkte: Kombinert, lagkonkuranse, stor bakke 
09:15 – Direkte: Studio 
11:15 – Direkte: Kombinert, lagkonkuranse, langrenn 4 x 5 km 
12:10 – Direkte: Skiskyting stafett, kvinner 
13:50 – Direkte: Studio 
16:00 – OL i dag 
20:00-21:30 – OL-kveld
23:30 – OL-kveld

Få med deg de mest populære øvelsene på TVNorge og Eurosport

 

 

Utforsk nett-TV nå!

 

Eurosport Norge

06:00 – Langrenn (r)
07:00 – Freestyle (r)
08:00 – Ishockey: Kvartfinale 2 menn (r)
09:00 – Ishockey: Kvartfinale 1 menn (r)
10:00 – Halfpipe, menn, finale (r)
11:00 – Ishockey (r)
12:05 – Direkte: Curling menn semifinale
15:00 – Kombinert lag, langrenn 4 x 5 km (r)
16:00 – Skiskyting stafett, kvinner (r)
17:00 – Skøyter: Kortbane 500 meter, menn (r)
18:00-18:55 – Curling (r)
+00:00 – Snowboard, Halfpipe, finale, herrer(r)
+01:00 – Skiskyting (r)
+02:00 – Kombinert (r)
+03:28 – Direkte: Skicross, kvinner

Eurosport 1

05:10 – Direkte: Ishockey, finale, kvinner
07:42 – Skøyter (r)
08:37 – Alpint (r)
09:37 – Langrenn (r)
10:58 – Direkte: Skøyter - Kortbane 500 meter menn, 1000 meter kvinner, 5000 meter stafett menn
13:50 – Alpint (r)
14:49-16:20 – Freestyle (r)
+00:00 – Freestyle (r)
+01:00 – Alpint (r)
+02:00 – Direkte: Kunstløp, fri isdans, kvinner

Fredag 23. februar

TVNorge

06:00 – Direkte: Studio 
06:25 – Direkte: Kombinasjon Slalåm, kvinner 
07:55 – Direkte: Studio 
08:35 – Direkte: Semifinale 1 menn 
11:10 – Direkte: Studio 
12:10 – Direkte: Skiskyting Stafett, menn 
13:50 – Direkte: Studio 
16:00 – OL i dag 
20:00-21:30 – OL-kveld
+00:05-01:30 – OL-kveld
+02:30 – Direkte: Studio 
+02:55 – Direkte: Parallelslalåm, lag
+05:10 – Direkte: Studio

Eurosport Norge

05:15 – Direkte: Skicross, kvinner
07:35 – Curling kvinner, semifinale (r)
10:30 – Direkte: Studio
11:00 – Direkte: Skøyter 1000 meter menn
12:40 – Direkte: Studio
13:25 – Direkte: Curling bronsefinale
15:00 – Kombinasjon, kvinner (r)
16:00 – Snowboard (r)
17:00 – Ishockey (r)
18:00-19:00 – Skiskyting Stafett, menn (r)
21:00 – PGA Tour 2017/18: The Honda Classic
+00:30 – Skiskyting Stafett, menn (r)
+01:30 – Direkte: Studio
+02:00 – Direkte: Snowboard, Big Air, finale
+03:45 – Direkte: Studio

Eurosport 1

07:00 – Freestyle (r)
08:00 – Skiskyting (r)
09:00 – Snowboard (r)
10:00 – Alpint (r)
11:00 – Skiskyting (r)
12:00 – Alpint (r)
13:10 – Direkte: Ishockey, semifinale nr. 2, herrer
15:45 – Ishockey (r)
17:00 – Freestyle (r)
18:00 – Skøyter (r)
19:00-20:00 – Skiskyting (r)
23:30 – Ishockey (r)
+00:30 – Skiskyting (r)
+01:30 – Direkte: Bob, finale, herrer
+04:00 – Snowboard (r)
+05:00 – Skøyter

Lørdag 24. februar

TVNorge

05:55 – Direkte: Langrenn 50 km, menn 
09:20 – Direkte: Studio 
12:30 – Direkte: Studio 
13:05 – Direkte: Ishockey bronsekamp menn 
16:00 – OL i dag 
20:00-21:30 – OL-kveld
+01:00 – Direkte: Curling, kvinner, finale 
+04:00 – Kunstløp (r)

Eurosport Norge

04:00 – Direkte: Parallellslalåm, finale, menn og kvinner
05:45 – Alpint lagkonkurranse (r)
06:35 – Curling (r)
07:35 – Direkte: Curling finale menn
10:30 – Bob 4er, herrer (r)
12:00-15:30 – Direkte: Skøyter fellesstart, finale
+00:30 – Langrenn 50 km, menn (r)
+01:30 – Direkte: Bob 4er, menn

Eurosport 1

06:00 – Skiskyting (r)
07:00 – Snowboard (r)
08:00 – Alpint (r)
09:00 – Snowboard (r)
10:00 – Snowboard (r)
11:00 – Skiskyting (r)
12:05 – Direkte: Curling, bronsefinale, kvinner
15:30 – Snowboard (r)
16:30 – Alpint (r)
17:30 – Langrenn (r)
18:30-20:00 – Curling (r)
23:30 – Langrenn (r)
+00:30 – Curling (r)
+01:30 – Direkte: Kunstløp, gala-oppvisning
+04:00 – Langrenn (r)
+05:00 – Curling (r)

Søndag 25. februar

TVNorge

06:10 – Direkte: Studio 
07:10 – Direkte: Langrenn 30 km, kvinner 
09:35 – Direkte: Studio 
10:20 – Direkte: Studio 
12:00-14:05 – Direkte: Avslutningsseremoni
18:30-20:00 – Høydepunkter fra PyeongChang 2018

Eurosport Norge

04:35 – Direkte: Studio
05:10 – Direkte: Ishockey, finale, herrer
07:45 – Direkte: Studio
08:45 – Langrenn (r)
09:45 – Curling (r)
10:45 – Langrenn (r)
11:45-12:45 – Langrenn (r)
+00:05 – Avslutningssermoni (r)

Eurosport 1

06:00 – Alpint (r)
07:00 – Langrenn (r)
08:00 – Curling (r)
09:00 – Snowboard (r)
10:00 – Langrenn (r)
11:00 – Curling (r)
12:00 – Snowboard (r)
13:00 – Ishockey (r)
14:00 – Curling (r)
15:00 – Langrenn (r)
16:00 – Ishockey (r)
17:00 – Langrenn (r)
18:00 – Langrenn (r)
19:00-20:00 – Ishockey (r)
23:00-23:30 – Avslutningsseremoni (r)
01:35 – Curling (r)
02:35 – Ishockey (r)
03:35 – Langrenn (r)
04:35 – Langrenn

 Programmet oppdateres underveis

Hva synes du om saken? Vi setter stor pris på kommentarer og innspill. Vi regner imidlertid med at alle som kommenterer viser alminnelig folkeskikk, og vi forbeholder oss retten til å forkorte, redigere og fjerne innlegg som ikke forholder seg til dette. Se også vår personvernside.

comments powered by Disqus