Meny

Den ultimate TV-guiden for juleferien

Juleferie er tid for ullsokker, store mengder godteri fra julestrømpa og god TV-underholdning. Vi gir deg den komplette TV-guiden for juleferien din! 

Romjulskrim på TV 2

2. juledag: Romjulskrim, sjakk, fotball og film

Sport: VM i hurtigsjakk på NRK1 kl. 12.45
Sport: Manchester United - Huddersfield på TV 2 kl. 16.00
Film: Askepott på Disney Channel kl. 17.00
Film: Politiskolen 2 på TV 2 Zebra kl. 19.15
Krim: Agatha Christie: Døde spor på TV 2 kl. 21.40 

27. desember: 

Sport: VM i hurtigsjakk på NRK1 kl. 12.45
Film: The Notebook på TV 2 kl. 15.50
Film: Lady og Landstrykeren på Disney Channel kl. 17.00

Olsenbanden og Dynamitt-Harry går amok

28. desember: 

Sport: Utfor kvinner på NRK1 kl. 10.25
Sport: Utfor menn på NRK1 kl. 11.25
Sport: VM i hurtigsjakk på NRK1 kl. 12.45
Olsenbanden og Dynamitt-Harry går amok på TV 2 kl. 11.55
Grusomme Meg på TV3 kl. 13.45
Snøhvit på Disney Channel kl. 17.00

29. desember: Sportsromjul 

Sport: VM i lynsjakk på NRK1 kl. 12.30
Sport: Super-G menn på NRK1 kl. 11.40
Sport: Tour de Ski: Sprint Prolog på NRK1 kl. 12.45
Sport: Tour de Ski: Sprintfinaler på NRK1 kl. 14.30
Sport: Hoppuka: Kvalifisering i Oberstdorf på NRK1 kl. 16.30
Robin Hood på Disney Channel kl. 17.00
Sportsåret 2018: Tidenes best på NRK1 kl. 20.35

30. desember: 

Sport: VM i lynsjakk på NRK1 kl. 11.45
Sport: Tour de Ski: 10 km kvinner på NRK1 kl. 12.45
Sport: Tour de Ski: 15 km menn på NRK1 kl. 14.45
Sport: Hoppuka: Åpningsrenn i Oberstdorf på NRK1 kl. 16.30
Jungelboken på Disney Channel kl. 17.00

31. desember: Nyttårstradisjoner 

Sport: Hoppuka: Kvalifisering i Garmisch Partenkirchen på NRK1 kl. 14.00
Askepott på Disney Channel kl. 17.00

1. januar: Garmisch-Partenkirchen 

Sport: Tour de Ski: Sprint på NRK1 kl. 11.50
Sport: Hoppuka: Nyttårshopprennet i Garmisch Partenkirchen på NRK1 kl. 14.00
Lady og Landstrykeren på Disney Channel kl. 17.00

2. januar: Første arbeidsdag 

Sport: Tour de Ski: 10 km fellesstart kvinner på NRK1 kl. 12.00
Sport: Tour de Ski: 15 km fellesstart menn på NRK1 kl. 14.00
Snøhvit på Disney Channel kl. 17.00

3. januar: Hvem vinner Tour de Ski? 

Sport: Tour de Ski: 15 km jaktstart menn på NRK1 kl. 13.05
Sport: Hoppuka: Kvalifisering på NRK1 kl. 14.00
Sport: Tour de Ski: 10 km jaktstart kvinner på NRK1 kl. 15.10
Robin Hood på Disney Channel kl. 17.00