Få oversikt over de kommende rundene

Sendeplan Tippeligaen 2016

Runde 21

  • Fredag 19. august kl. 19.00 Vålerenga – Bodø/Glimt (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 20. august kl. 15.30 Lillestrøm - Haugesund (C More/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 20. august kl. 18.00 Brann - Rosenborg (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 21. august kl. 15.30 Sarpsborg 08 – Strømsgodset (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 21. august kl. 18.00 Molde - Odd (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 21. august kl. 18.00 Start - Sogndal (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 21. august kl. 18.00 Stabæk-Aalesund (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 21. august kl. 20.00 Tromsø- Viking (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)

Runde 22

  • Fredag 26. august kl. 19.00 Aalesund – Sarpsborg 08 (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 27. august kl. 15.30 Strømsgodset - Molde (C More/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 27. august kl. 18.00 Haugesund - Brann (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 28. august kl. 15.30 Sogndal- Stabæk (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 28. august kl. 18.00 Viking - Lillestrøm (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 28. august kl. 18.00 Rosenborg - Tromsø (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 28. august kl. 18.00 Bodø/Glimt - Start (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 28. august kl. 20.00 Odd - Vålerenga (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)

Runde 23

  • Fredag 9. sept. kl. 19.00 Start - Aalesund (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 10. sept. kl. 15.30 Vålerenga - Strømsgodset (C More/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 10. sept. kl. 18.00 Brann - Viking (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 11. sept. kl. 15.30 Tromsø- Sogndal (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 11. sept. kl. 18.00 Stabæk- Rosenborg (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 11. sept. kl. 18.00 Lillestrøm - Odd (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 11. sept. kl. 18.00 Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 11. sept. kl. 20.00 Molde - Haugesund (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)


Runde 24

  • Fredag 16. sept. kl. 19.00 Haugesund - Vålerenga (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 17. sept. kl. 15.30 Tromsø- Lillestrøm (C More/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 17. sept. kl. 18.00 Viking- Molde (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 18. sept. kl. 15.30 Sogndal - Sarpsborg 08 (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 18. sept. kl. 18.00 Bodø/Glimt - Brann (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 18. sept. kl. 18.00 Aalesund - Strømsgodset (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 18. sept. kl. 18.00 Odd - Stabæk (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 18. sept. kl. 20.00 Rosenborg - Start (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)

Runde 25

  • Fredag 23. sept. kl. 19.00 Stabæk- Bodø/Glimt (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 24. sept. kl. 15.30 Sarpsborg 08 - Viking (C More/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 24. sept. kl. 18.00 Molde - Rosenborg (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 25. sept. kl. 15.30 Lillestrøm - Sogndal (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 25. sept. kl. 18.00 Strømsgodset - Odd (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 25. sept. kl. 18.00 Start - Haugesund (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 25. sept. kl. 18.00 Vålerenga - Aalesund (C More/TV 2 Sumo)
  • Søndag 25. sept. kl. 20.00 Brann - Tromsø ( TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)

Runde 26

  • Fredag 30. sept kl. 19.00 Bodø/Glimt – Strømsgodset (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 1. oktober kl. 15.30 Stabæk - Lillestrøm (TV 2 Sport Premium 4)
  • Lørdag 1. oktober kl. 18.00 Sogndal - Brann (TV 2 Sport Premium 4)
  • Søndag 2. oktober kl. 15.30 Haugesund – Sarpsborg 08 (TV 2 Sport Premium 4)
  • Søndag 2. oktober kl. 18.00 Rosenborg – Vålerenga (TV 2 Sport Premium 4)
  • Søndag 2. oktober kl. 18.00 Aalesund – Odd (TV 2 Sport Premium 5)
  • Søndag 2. oktober kl. 18.00 Tromsø – Molde (TV 2 Sport Premium 6)
  • Søndag 2. oktober kl. 20.00 Viking – Start (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)

Runde 27

  • Fredag 14. oktober kl. 19.00 Strømsgodset - Viking (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 15. oktober kl. 15.30 Aalesund - Bodø/Glimt (TV 2 Sport Premium 4)
  • Lørdag 15. oktober kl. 18.00 Sarpsborg 08 - Rosenborg (TV 2 Sport Premium 4)
  • Søndag 16. oktober kl. 15.30 Start - Tromsø (TV 2 Sport Premium 4)
  • Søndag 16. oktober kl. 18.00 Brann - Lillestrøm (TV 2 Sport Premium 4)
  • Søndag 16. oktober kl. 18.00 Odd - Haugesund (TV 2 Sport Premium 5)
  • Søndag 16. oktober kl. 18.00 Molde - Sogndal (TV 2 Sport Premium 6)
  • Mandag 17. oktober kl. 20.00 Vålerenga - Stabæk (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo) 

Runde 28

  • Fredag 21. oktober kl. 19.00 Viking - Aalesund (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo)
  • Lørdag 22. oktober kl. 15.30 Stabæk - Sarpsborg 08 (TV 2 Sport Premium 4)
  • Lørdag 22. oktober kl. 18.00 Brann - Molde (TV 2 Sport Premium 4)
  • Søndag 23. oktober kl. 15.30 Tromsø - Vålerenga (TV 2 Sport Premium 4)
  • Søndag 23. oktober kl. 18.00 Rosenborg - Odd (TV 2 Sport Premium 4)
  • Søndag 23. oktober kl. 18.00 Lillestrøm - Start (TV 2 Sport Premium 5)
  • Søndag 23. oktober kl. 18.00 Haugesund - Bodø/Glimt (TV 2 Sport Premium 6)
  • Søndag 23. oktober kl. 20.00 Sogndal - Strømsgodset (TV 2 Zebra/TV 2 Sumo) 

Runde 29

  • Søndag 30. oktober kl. 18.00 Vålerenga - Lillestrøm (TV 2)
  • Søndag 30. oktober kl. 18.00 Odd - Sogndal (TV 2 Zebra)
  • Søndag 30. oktober kl. 18.00 Strømsgodset - Rosenborg (TV 2 Sport Premium 3)
  • Søndag 30. oktober kl. 18.00 Start - Brann (TV 2 Sport Premium 4)
  • Søndag 30. oktober kl. 18.00 Sarpsborg 08 - Tromsø (TV 2 Sport Premium 5)
  • Søndag 30. oktober kl. 18.00 Molde - Stabæk (TV 2 Sport Premium 6)
  • Søndag 30. oktober kl. 18.00 Aalesund - Haugesund (TV 2 Sport Premium 7)
  • Søndag 30. oktober kl. 18.00 Bodø/Glimt - Viking (TV 2 Sport Premium 8)